зміст цього веб-сайту

На жаль, через докладені зусилля ми не можемо перекласти весь веб-сайт різними мовами.

Але щоб дати вам огляд, ось найважливіший вміст:

Усі пропозиції та зручності для дітей, підлітків та молоді в 11-му районі щодо дозвілля, ігор, розваг та речей, які варто знати, перераховані та представлені на цьому веб-сайті:

Інформація про дитячі майданчики дитячі та молодіжні клуби, Пропозиції для занять спортом а також усе, що стосується мистецтва – культури – знання.

Також є календар зустрічей і функція детального пошуку.

Зараз на сайті розміщено 127 записів (включаючи посилання на релігійні громади, поліцейські відділки тощо) для всього 11-го округу, і кількість постійно зростає: Сайт постійно редагується, тобто записи регулярно оновлюються, при необхідності виправляються або розширюються, доповнюються та додаються нові.

Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції щодо веб-сайту, ви можете зв’язатися з нами наступним чином: Електронна адреса: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein.

ваша редакція

Веб-сайт вашою мовою?

Це значною мірою можливо з інструментом «Google translator»! Для цього клацніть на наступне посилання:
СайтFreizeitplan11 українською мовою

Тепер ви можете досліджувати багато вмісту веб-сайту FREIZEITPLAN11.INFO своєю рідною мовою! На жаль, пункт меню «Календар» неможливо перекласти/відобразити з технічних причин. Проте запис на зустрічі можна викликати через пункт меню «Пропозиції». Тим не менш: насолоджуйтесь веб-сайтом!

(Переклад зроблено машинним способом. Просимо вибачення, якщо переклад не зовсім правильний!)

 

Eine Quartiers-Kooperation von

             
©    2021   FREIZEITPLAN.
All rights reserved. 
Powered by YOOtheme.   
Anmelden |